Verbatim Pocket Dysk SSD 1TB M.2 1000MB/s USB-C 32322
Verbatim Pocket Dysk SSD 1TB M.2 1000MB/s USB-C 32322 Verbatim Pocket Dysk SSD 1TB M.2 1000MB/s USB-C 32322 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem USB Type C, USB 3.2 gen. 2 Type-C. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Verbatim Pocket Dysk SSD 1TB M.2 1000MB/s USB-C 32322
Verbatim Pocket Dysk SSD 1TB M.2 1000MB/s USB-C 32322 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem USB Type C, USB 3.2 gen. 2 Type-C. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs dysku: USB Type C, USB 3.2 gen. 2 Type-C.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 97mm |
| Interfejs dysku | USB Type C, USB 3.2 gen. 2 Type-C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 1000MB/s |
| Prędkość zapisu | 1000MB/s |
| Szerokość | 48mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Waga | 58g |
| Wysokość | 10mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 58g
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2
- Typ napędu
- Zewnętrzny
- Pojemność dysku
- 1TB
- Interfejs dysku
- USB 3.2 gen. 2 Type-C
USB Type C - Prędkość odczytu
- 1000MB/s
- Prędkość zapisu
- 1000MB/s
- Wysokość
- 10mm
- Szerokość
- 48mm
- Głębokość
- 97mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 023942323228
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także