Kingston Dysk SSD FURY Renegade G5 8TB NVMe5.0 M.2 2280 14800/14000MB/s
Kingston Dysk SSD FURY Renegade G5 8TB NVMe5.0 M.2 2280 14800/14000MB/s Kingston Dysk SSD FURY Renegade G5 8TB NVMe5.0 M.2 2280 14800/14000MB/s to dysk SSD o pojemności 8TB, z interfejsem PCIe 5.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Kingston Dysk SSD FURY Renegade G5 8TB NVMe5.0 M.2 2280 14800/14000MB/s
Kingston Dysk SSD FURY Renegade G5 8TB NVMe5.0 M.2 2280 14800/14000MB/s to dysk SSD o pojemności 8TB, z interfejsem PCIe 5.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: Kingston FURY Renegade G5.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 2200000K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 2200000K |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | Kingston FURY Renegade G5 |
| Pojemność dysku | 8TB |
| Prędkość odczytu | 14800MB/s |
| Prędkość zapisu | 14000MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 8PB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 9.2g |
| Wysokość | 3.65mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 9.2g
- Model
- Kingston FURY Renegade G5
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 8TB
- Interfejs dysku
- PCIe 5.0
- TBW
- 8PB
- Prędkość odczytu
- 14800MB/s
- Prędkość zapisu
- 14000MB/s
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- 2200000K
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- 2200000K
- Wysokość
- 3.65mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 740617351613
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także