Kingston Dysk SSD FURY Renegade 1TB PCI-e 4.0 NVMe 7300/6000
861,00 zł
Brutto
Kingston Dysk SSD FURY Renegade 1TB PCI-e 4.0 NVMe 7300/6000 Kingston Dysk SSD FURY Renegade 1TB PCI-e 4.0 NVMe 7300/6000 to dysk SSD z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Kingston Dysk SSD FURY Renegade 1TB PCI-e 4.0 NVMe 7300/6000
Kingston Dysk SSD FURY Renegade 1TB PCI-e 4.0 NVMe 7300/6000 to dysk SSD z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
PCIe 4.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
FURY Renegade
Model
60 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: FURY Renegade .
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 900K |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | FURY Renegade |
| Szerokość | 23.7mm |
| TBW | 1TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 32.1g |
SFYRSK/1000G
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 32.1g
- Model
- FURY Renegade
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- Interfejs dysku
- PCIe 4.0
- TBW
- 1TB
- Prędkość odczytu
- Prędkość zapisu
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- 900K
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- Wysokość
- Szerokość
- 23.7mm
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 740617331073
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także