Adata Dysk SSD zewnętrzny SC610 1000 GB USB3.2A Gen2 czarny
Adata Dysk SSD zewnętrzny SC610 1000 GB USB3.2A Gen2 czarny Adata Dysk SSD zewnętrzny SC610 1000 GB USB3.2A Gen2 czarny to dysk SSD o pojemności 1000GB, z interfejsem USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Adata Dysk SSD zewnętrzny SC610 1000 GB USB3.2A Gen2 czarny
Adata Dysk SSD zewnętrzny SC610 1000 GB USB3.2A Gen2 czarny to dysk SSD o pojemności 1000GB, z interfejsem USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs dysku: USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 67.3mm |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | SC610 |
| Pojemność dysku | 1000GB |
| Szerokość | 23.5mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Wysokość | 10.2mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- Model
- SC610
- Typ dysku
- SSD
- Typ napędu
- Zewnętrzny
- Pojemność dysku
- 1000GB
- Interfejs dysku
- USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- Prędkość odczytu
- Prędkość zapisu
- Wysokość
- 10.2mm
- Szerokość
- 23.5mm
- Głębokość
- 67.3mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711085945051
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także