Lexar Dysk SSD NM790 512GB 2280 PCIeGen4x4 7200/4400MB/s
Lexar Dysk SSD NM790 512GB 2280 PCIeGen4x4 7200/4400MB/s Lexar Dysk SSD NM790 512GB 2280 PCIeGen4x4 7200/4400MB/s to dysk SSD o pojemności 512GB, z interfejsem PCI-Express. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Lexar Dysk SSD NM790 512GB 2280 PCIeGen4x4 7200/4400MB/s
Lexar Dysk SSD NM790 512GB 2280 PCIeGen4x4 7200/4400MB/s to dysk SSD o pojemności 512GB, z interfejsem PCI-Express. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Temperatura pracy: 0° do 70° C (32°F do 158°F) Temperatura przechowywania: -40° do 85° C (-40°F do 185°F) .
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | NM790 |
| Pojemność dysku | 512GB |
| Pozostałe parametry | Temperatura pracy: 0° do 70° C (32°F do 158°F) Temperatura przechowywania: -40° do 85° C (-40°F do 185°F) |
| Prędkość odczytu | 7200MB/s |
| Prędkość zapisu | 4400MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 500TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 6g |
| Wysokość | 2.45mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 6g
- Model
- NM790
- Pozostałe parametry
- Temperatura pracy: 0° do 70° C (32°F do 158°F) Temperatura przechowywania: -40° do 85° C (-40°F do 185°F)
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 512GB
- Interfejs dysku
- PCI-Express
- TBW
- 500TB
- Prędkość odczytu
- 7200MB/s
- Prędkość zapisu
- 4400MB/s
- Wysokość
- 2.45mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 843367130276
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także