Głośnik Bluetooth Gogen BPS736CD z CD
644,99 zł
Brutto
Głośnik Bluetooth Gogen BPS736CD z CD Głośnik Bluetooth Gogen BPS736CD z CD to głośnik. Odtwarza dźwięk wysokiej jakości. Czarny (Black) Kolor obudowy 90.0 W Moc głośnika centralnego (RMS) 40Hz - 15kHz.
Głośnik Bluetooth Gogen BPS736CD z CD
Głośnik Bluetooth Gogen BPS736CD z CD to głośnik. Odtwarza dźwięk wysokiej jakości.
Czarny (Black)
Kolor obudowy
90.0 W
Moc głośnika centralnego (RMS)
40Hz - 15kHz
Pasmo przenoszenia głośników
270x250x630
Wymiary [G x S x W] (mm)
Jakość dźwięku
Gniazda / komunikacja: 2x wejście mikrofonu 6.3 mm jack, USB Charge, USB, Bluetooth, AUX.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda / komunikacja | 2x wejście mikrofonu 6.3 mm jack, USB Charge, USB, Bluetooth, AUX |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 90.0 W |
| Pasmo przenoszenia głośników | 40Hz - 15kHz |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 270x250x630 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
GOG-BPS736CD
6 Przedmioty
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 270x250x630
- Gniazda / komunikacja
- 2x wejście mikrofonu 6.3 mm jack
AUX
Bluetooth
USB
USB Charge - Głośnik niskotonowy
- Nie
- Wyjście słuchawkowe
- Tak
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Pasmo przenoszenia głośników
- 40Hz - 15kHz
- Moc głośnika centralnego (RMS)
- 90.0 W
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590393343881
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także