Głośnik bezprzewodowy Soundbar Creative Sound Blaster GS3 czarny
202,99 zł
Brutto
Głośnik bezprzewodowy Soundbar Creative Sound Blaster GS3 czarny Głośnik bezprzewodowy Soundbar Creative Sound Blaster GS3 czarny to głośnik. Odtwarza dźwięk wysokiej jakości. Czarny (Black) Kolor obudowy.
Głośnik bezprzewodowy Soundbar Creative Sound Blaster GS3 czarny
Głośnik bezprzewodowy Soundbar Creative Sound Blaster GS3 czarny to głośnik. Odtwarza dźwięk wysokiej jakości.
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Bluetooth, AUX, USB-C, Jack 3,5 mm (minijack)
Gniazda / komunikacja
1
Liczba głośników
24.0 W
Moc głośnika centralnego (RMS)
Jakość dźwięku
Gniazda / komunikacja: Bluetooth, AUX, USB-C, Jack 3,5 mm (minijack). Wymiary [G x S x W] (mm): 92,7 x 410 x 73,7.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda / komunikacja | Bluetooth, AUX, USB-C, Jack 3,5 mm (minijack) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Liczba głośników | 1 |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 24.0 W |
| Pasmo przenoszenia głośników | 100Hz - 20kHz |
| Waga netto (kg) | 1.000 |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 92,7 x 410 x 73,7 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
51MF8465AA000
10 Przedmioty
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 92,7 x 410 x 73,7
- Waga netto (kg)
- 1.000
- Gniazda / komunikacja
- AUX
Bluetooth
Jack 3,5 mm (minijack)
USB-C - Liczba głośników
- 1
- Głośnik niskotonowy
- Nie
- Wyjście słuchawkowe
- Tak
- Pasmo przenoszenia głośników
- 100Hz - 20kHz
- Moc głośnika centralnego (RMS)
- 24.0 W
Specyficzne kody
- EAN13
- 5390660196140
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także