Głośnik Bluetooth Gogen BPS696 z karaoke dla dzieci
478,99 zł
Brutto
Głośnik Bluetooth Gogen BPS696 z karaoke dla dzieci Głośnik Bluetooth Gogen BPS696 z karaoke dla dzieci to głośnik. Odtwarza dźwięk wysokiej jakości. Czarny (Black) Kolor obudowy 70.0 W Moc głośnika centralnego (RMS).
Głośnik Bluetooth Gogen BPS696 z karaoke dla dzieci
Głośnik Bluetooth Gogen BPS696 z karaoke dla dzieci to głośnik. Odtwarza dźwięk wysokiej jakości.
Czarny (Black)
Kolor obudowy
70.0 W
Moc głośnika centralnego (RMS)
40Hz - 15kHz
Pasmo przenoszenia głośników
7.770
Waga netto (kg)
Jakość dźwięku
Gniazda / komunikacja: USB, Bluetooth, AUX, 2x wejście mikrofonu 6.3 mm jack, USB Charge.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda / komunikacja | USB, Bluetooth, AUX, 2x wejście mikrofonu 6.3 mm jack, USB Charge |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 70.0 W |
| Pasmo przenoszenia głośników | 40Hz - 15kHz |
| Waga netto (kg) | 7.770 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 340x290x635 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
GOG-BPS696
6 Przedmioty
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 340x290x635
- Waga netto (kg)
- 7.770
- Gniazda / komunikacja
- 2x wejście mikrofonu 6.3 mm jack
AUX
Bluetooth
USB
USB Charge - Głośnik niskotonowy
- Nie
- Wyjście słuchawkowe
- Tak
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Pasmo przenoszenia głośników
- 40Hz - 15kHz
- Moc głośnika centralnego (RMS)
- 70.0 W
Specyficzne kody
- EAN13
- 8590393411405
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także