Gigabyte Karta graficzna Radeon RX 9070 XT GAMING OC 16GB GDDR6 256bit
Gigabyte Karta graficzna Radeon RX 9070 XT GAMING OC 16GB GDDR6 256bit Gigabyte Karta graficzna Radeon RX 9070 XT GAMING OC 16GB GDDR6 256bit to karta graficzna oparty na chipsecie Radeon RX 9070 XT. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Gigabyte Karta graficzna Radeon RX 9070 XT GAMING OC 16GB GDDR6 256bit
Gigabyte Karta graficzna Radeon RX 9070 XT GAMING OC 16GB GDDR6 256bit to karta graficzna oparty na chipsecie Radeon RX 9070 XT. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: Radeon RX 9070 XT. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Obsługiwane standardy: OpenGL 4.6, DirectX 12 API. Porty wideo: 2 x HDMI, 2 x DisplayPort.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 2 x HDMI, 2 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | Radeon RX 9070 XT |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 3 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6, DirectX 12 API |
| Porty wideo | 2 x HDMI, 2 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | AMD |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Taktowanie rdzenia | 2520MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 3060MHz |
| Wersja | Box |
| Wymiary | 56 x 132 x 288 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 56 x 132 x 288 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR6
- Model
- Wersja
- Box
- Złącze karty graf.
- PCI-E 16x ver. 5.0
- Producent chipsetu
- AMD
- Chipset
- Radeon RX 9070 XT
- Szyna pamięci
- 256-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- Taktowanie rdzenia
- 2520MHz
- Taktowanie pamięci
- Porty wideo
- 2 x DisplayPort
2 x HDMI - Chłodzenie
- Aktywne
- Obsługiwane standardy
- DirectX 12 API
OpenGL 4.6 - Liczba wentylatorów (karty graf.)
- 3
- Taktowanie rdzenia (Boost)
- 3060MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719331355524
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także