HyperX Mysz Classic 480 Comfort Bluetooth - 8T6M3AA ABB
HyperX Mysz Classic 480 Comfort Bluetooth - 8T6M3AA ABB HyperX Mysz Classic 480 Comfort Bluetooth - 8T6M3AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
HyperX Mysz Classic 480 Comfort Bluetooth - 8T6M3AA ABB
HyperX Mysz Classic 480 Comfort Bluetooth - 8T6M3AA ABB to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Mysz bezprzewodowa Bateria AA Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 120 x 69.1 x 42.2 mm. Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AA.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Mysz bezprzewodowa Bateria AA Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | Bluetooth |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Model | HP 480 Comfort |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 4000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 88g |
| Wymiary | 120 x 69.1 x 42.2 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 7
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 4000dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 120 x 69.1 x 42.2 mm
- Waga
- 88g
- Model
- HP 480 Comfort
- Akcesoria w zestawie
- Mysz bezprzewodowa Bateria AA Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 197498232935
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także