Kensington Mysz bezprzewodowa SureTrack Dual czarna
Kensington Mysz bezprzewodowa SureTrack Dual czarna Kensington Mysz bezprzewodowa SureTrack Dual czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. SureTrack Dual.
Kensington Mysz bezprzewodowa SureTrack Dual czarna
Kensington Mysz bezprzewodowa SureTrack Dual czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Pozostałe parametry: Kompatybilne systemy operacyjne: Windows 7 Windows 10 macOS 10.13 lub nowszy Chrome OS Android . Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Odbiornik USB |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | SureTrack Dual |
| Pozostałe parametry | Kompatybilne systemy operacyjne: Windows 7 Windows 10 macOS 10.13 lub nowszy Chrome OS Android |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 4000dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 1200dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 65g |
| Wymiary | 62 x 110 x 36 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 3
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 1200dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 4000dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 62 x 110 x 36 mm
- Waga
- 65g
- Model
- SureTrack Dual
- Pozostałe parametry
- Kompatybilne systemy operacyjne: Windows 7 Windows 10 macOS 10.13 lub nowszy Chrome OS Android
- Akcesoria w zestawie
- Odbiornik USB
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 085896752981
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także