Lexar Pamięć DDR5 ARES RGB Black 32GB(2*16GB)/6000 CL28
Lexar Pamięć DDR5 ARES RGB Black 32GB(2*16GB)/6000 CL28 Lexar Pamięć DDR5 ARES RGB Black 32GB(2*16GB)/6000 CL28 to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Lexar Pamięć DDR5 ARES RGB Black 32GB(2*16GB)/6000 CL28
Lexar Pamięć DDR5 ARES RGB Black 32GB(2*16GB)/6000 CL28 to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta. Pozostałe parametry: Temperatura pracy 0°C do 85°C. Wymiary: 138.7 x 47.45 x 8 mm.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL28 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Pozostałe parametry | Temperatura pracy 0°C do 85°C |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Wymiary | 138.7 x 47.45 x 8 mm |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- Dożywotnia - Gwarancja wieczysta
- Wymiary
- 138.7 x 47.45 x 8 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Całkowita pojemność pamięci
- Częstotliwość szyny pamięci
- 6000 MHz
- Liczba pamięci w zestawie
- 2
- CAS Latency
- CL28
- Radiator
- Tak
- Pozostałe parametry
- Temperatura pracy 0°C do 85°C
- Obsługa ECC
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 843367138470
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także