Router TP-Link Archer C54 Wi-Fi AC1200 4xLAN 1xWAN
Router TP-Link Archer C54 Wi-Fi AC1200 4xLAN 1xWAN Router TP-Link Archer C54 Wi-Fi AC1200 4xLAN 1xWAN to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Router TP-Link Archer C54 Wi-Fi AC1200 4xLAN 1xWAN
Router TP-Link Archer C54 Wi-Fi AC1200 4xLAN 1xWAN to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Zewnętrzna - 4 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT, WPA2-Enterprise/ENT, WEP, WPA, WPA2. Moc wyjściowa: 20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz). Porty wej/wyj: 1x 10M/100M RJ-45 WAN, 4x 10M/100M RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-Enterprise/ENT, WPA2-Enterprise/ENT, WEP, WPA, WPA2 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service), Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network), DMZ (Demilitarized Zone), DDNS, UPnP, DHCP, Filtrowanie adresów URL, Firewall SPI (Stateful Packet Inspection), Wiązanie adresów IP i MAC, Kontrola dostępu |
| Ilość portów LAN | 4 |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Moc wyjściowa | 20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz) |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M RJ-45 WAN, 4x 10M/100M RJ-45 LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1200 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa, Access Point / Punkt dostępowy, Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 106,7 x 115 x 24,3 |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 106,7 x 115 x 24,3
- Moc wyjściowa
- 20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz)
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału
Router / Bramka internetowa - Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Router
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4)
IPv4
IPv6 - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 1200 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WEP
WPA
WPA-Enterprise/ENT
WPA2
WPA2-Enterprise/ENT - Antena
- Zewnętrzna - 4 szt.
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- DDNS
DHCP
DMZ (Demilitarized Zone)
Filtrowanie adresów URL
Firewall SPI (Stateful Packet Inspection)
Kontrola dostępu
QoS (Quality of Service)
Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network)
UPnP
Wiązanie adresów IP i MAC - Ilość portów LAN
- 4
- Ilość portów WAN
- 1
- Porty wej/wyj
- 1x 10M/100M RJ-45 WAN
4x 10M/100M RJ-45 LAN - Port PoE
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364089337
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także