Router TP-Link Archer VR300 dwuzakresowy Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xWAN
Router TP-Link Archer VR300 dwuzakresowy Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xWAN Router TP-Link Archer VR300 dwuzakresowy Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xWAN to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Router TP-Link Archer VR300 dwuzakresowy Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xWAN
Router TP-Link Archer VR300 dwuzakresowy Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xWAN to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Zewnętrzna - 4 szt.. Bezpieczeństwo: WPA2-PSK, WPS, WPA, WPA2, WPA-PSK. Dodatkowe funkcje urządzenia: Kontrola dostępu, Wiązanie adresów IP i MAC, Firewall NAT. Moc wyjściowa: CE: 20 dBm (2,4GHz), 23 dBm (5,GHz).
Specyfikacja techniczna
| Antena | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA2-PSK, WPS, WPA, WPA2, WPA-PSK |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, Wiązanie adresów IP i MAC, Firewall NAT |
| Ilość portów LAN | 3 |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Moc wyjściowa | CE: 20 dBm (2,4GHz), 23 dBm (5,GHz) |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M RJ-45, 3x 10M/100M RJ-45 |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1200 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa, Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 290 x 385 x 76 |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 290 x 385 x 76
- Moc wyjściowa
- CE: 20 dBm (2,4GHz), 23 dBm (5,GHz)
- Ilość portów USB
- 0 szt.
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
Router / Bramka internetowa - Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Router
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4)
IPv4
IPv6 - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 1200 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WPA
WPA-PSK
WPA2
WPA2-PSK
WPS - Antena
- Zewnętrzna - 4 szt.
- Odpinana antena
- Nie
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- Firewall NAT
Kontrola dostępu
Wiązanie adresów IP i MAC - Ilość portów LAN
- 3
- Ilość portów WAN
- 1
- Porty wej/wyj
- 1x 10M/100M RJ-45
3x 10M/100M RJ-45
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364081942
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także