Router TP-Link Archer NX500 Wi-Fi 6 AX3000 5G 1xLAN/WAN 2xLAN
Router TP-Link Archer NX500 Wi-Fi 6 AX3000 5G 1xLAN/WAN 2xLAN Router TP-Link Archer NX500 Wi-Fi 6 AX3000 5G 1xLAN/WAN 2xLAN to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Router TP-Link Archer NX500 Wi-Fi 6 AX3000 5G 1xLAN/WAN 2xLAN
Router TP-Link Archer NX500 Wi-Fi 6 AX3000 5G 1xLAN/WAN 2xLAN to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 11 szt.. Bezpieczeństwo: WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK. Moc wyjściowa: 23dBm (5,15GHz~5,35GHz), 30dBm (5,47GHz~5,71GHz), 20dBm (2,4GHz). Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN, 2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN, Gniazdo na kartę nanoSIM.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 11 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, Serwer DHCP, Statyczny adres IP, L2TP, PPTP, PPPoE, OpenVPN, WireGuard, Dynamiczny adres IP, Lista klientów DHCP, Rezerwacja adresów, Firewall SPI (Stateful Packet Inspection), Wiązanie adresów IP i MAC, Ochrona przed atakami DoS, PPTP VPN |
| Moc wyjściowa | 23dBm (5,15GHz~5,35GHz), 30dBm (5,47GHz~5,71GHz), 20dBm (2,4GHz) |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN, 2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN, Gniazdo na kartę nanoSIM |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 3000 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa, Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 99 x 99 x 190 |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 99 x 99 x 190
- Moc wyjściowa
- 23dBm (5,15GHz~5,35GHz), 30dBm (5,47GHz~5,71GHz), 20dBm (2,4GHz)
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
Router / Bramka internetowa - Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Router
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4)
IPv4
IPv6
QoS - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 3000 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WPA-PSK/WPA2-PSK
WPA/WPA2 - Antena
- Wewnętrzna - 11 szt.
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- Dynamiczny adres IP
Firewall SPI (Stateful Packet Inspection)
Kontrola dostępu
L2TP
Lista klientów DHCP
Ochrona przed atakami DoS
OpenVPN
PPPoE
PPTP
PPTP VPN
Rezerwacja adresów
Serwer DHCP
Statyczny adres IP
WireGuard
Wiązanie adresów IP i MAC - Porty wej/wyj
- 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN
2x 10M/100M/1G RJ-45 LAN
Gniazdo na kartę nanoSIM - Port PoE
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 1210002601610
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także