Adata Zewnętrzny dysk SSD SD620 2TB U3.2A 520/460 MB/s Blue
Adata Zewnętrzny dysk SSD SD620 2TB U3.2A 520/460 MB/s Blue Adata Zewnętrzny dysk SSD SD620 2TB U3.2A 520/460 MB/s Blue to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Adata Zewnętrzny dysk SSD SD620 2TB U3.2A 520/460 MB/s Blue
Adata Zewnętrzny dysk SSD SD620 2TB U3.2A 520/460 MB/s Blue to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs dysku: USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2. Pozostałe parametry: Wymagany system operacyjny: Windows 8/8.1/10/11 Mac OS X 10.6 lub nowszy Linux Kernel 2.6 lub nowszy Android 8.0 lub nowszy .
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Niebieski |
| Model | SD620 |
| Pojemność dysku | 2TB |
| Pozostałe parametry | Wymagany system operacyjny: Windows 8/8.1/10/11 Mac OS X 10.6 lub nowszy Linux Kernel 2.6 lub nowszy Android 8.0 lub nowszy |
| Prędkość odczytu | 520MB/s |
| Prędkość zapisu | 460MB/s |
| Szerokość | 80mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Waga | 54.9g |
| Wysokość | 15.2mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Niebieski
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 54.9g
- Model
- SD620
- Pozostałe parametry
- Wymagany system operacyjny: Windows 8/8.1/10/11 Mac OS X 10.6 lub nowszy Linux Kernel 2.6 lub nowszy Android 8.0 lub nowszy
- Typ dysku
- SSD
- Typ napędu
- Zewnętrzny
- Pojemność dysku
- 2TB
- Interfejs dysku
- USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- Prędkość odczytu
- Prędkość zapisu
- 460MB/s
- Wysokość
- 15.2mm
- Szerokość
- 80mm
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711085947345
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także