Płyta Gigabyte B760M DS3H DDR4
Płyta Gigabyte B760M DS3H DDR4 Płyta Gigabyte B760M DS3H DDR4 to płyta główna Intel LGA 1700. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami Intel 12./13./14. generacji. Micro-ATX Format płyty 1 x 128 Mbit flash.
Płyta Gigabyte B760M DS3H DDR4
Płyta Gigabyte B760M DS3H DDR4 to płyta główna Intel LGA 1700. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami Intel 12./13./14. generacji.
Kluczowe cechy
Bios: 1 x 128 Mbit flash. Gniazda karty dźwiękowej: Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu, 3x Audio Jack. Gniazda karty graficznej: D-Sub, HDMI, 2x DisplayPort. Gniazda USB na płycie głównej: 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) + 1x USB 3.1 Type-C (1 port).
Specyfikacja techniczna
| Bios | 1 x 128 Mbit flash |
| Chipset płyty głównej | Intel® B760 |
| Format płyty | Micro-ATX |
| Gniazda karty dźwiękowej | Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu, 3x Audio Jack |
| Gniazda karty graficznej | D-Sub, HDMI, 2x DisplayPort |
| Gniazda USB na płycie głównej | 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) + 1x USB 3.1 Type-C (1 port) |
| Gniazdo procesora | Socket 1700 |
| Gniazdo zasilania | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) |
| Ilość złącz pamięci DDR4 | 4 |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0 | 6 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x | 6 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane typy procesorów | Intel Core i3 12th Generation, Intel Core i5 12th Generation, Intel Core i7 12th Generation, Intel Core i9 12th Generation, Intel Core i3 13th Generation, Intel Core i5 13th Generation, Intel Core i7 13th Generation, Intel Core i9 13th Generation, Intel Pentium™ (Socket 1700), Intel Celeron™ (Soc... |
| Port LAN | 1x 2,5 Gigabit LAN 100/1000/2500 Mb/s |
| Porty USB na panelu tylnym | 2x USB 2.0 + 3x USB 3.0 + 1x USB 3.1 Type-C |
| Standard pamięci | DDR4-4800 (OC), DDR4-3333 (OC), DDR4-5000 (OC), DDR4-5133 (OC), DDR4-3666 (OC), DDR4-4300 (OC), DDR4-4500 (OC), DDR4-4700 (OC), DDR4-4933 (OC), DDR4-2133, DDR4-2400, DDR4-2666, DDR4-2933, DDR4-3200, DDR4-3466 (OC), DDR4-3600 (OC), DDR4-3733 (OC), DDR4-3800 (OC), DDR4-3866 (OC), DDR4-4000 (OC), DD... |
| Tryb pracy pamięci RAM | Quad Channel |
| Wbudowana karta graficzna | Brak lub Intel® UHD Graphics 730/750/770/Iris Xe (zależy od procesora) |
| Wymiary [S x W] (mm) | 244x244mm |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek ® 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Zintegrowany kontroler ATA (IDE) | Brak |
| Złącza PCI Express x1 | 2 |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
Opis
- Gniazdo procesora
- Socket 1700
- Format płyty
- Micro-ATX
- Bios
- 1 x 128 Mbit flash
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wymiary [S x W] (mm)
- 244x244mm
- Opakowanie
- BOX
- Maksymalna wielkość pamięci
- 128 GB
- Port LAN
- 1x 2,5 Gigabit LAN 100/1000/2500 Mb/s
- Chipset płyty głównej
- Intel® B760
- Wbudowana karta graficzna
- Brak lub Intel® UHD Graphics 730/750/770/Iris Xe (zależy od procesora)
- Obsługiwane typy procesorów
- Intel Celeron™ (Socket 1700)
Intel Core i3 12th Generation
Intel Core i3 13th Generation
Intel Core i5 12th Generation
Intel Core i5 13th Generation
Intel Core i7 12th Generation
Intel Core i7 13th Generation
Intel Core i9 12th Generation
Intel Core i9 13th Generation
Intel Pentium™ (Socket 1700) - Standard pamięci
- DDR4-2133
DDR4-2400
DDR4-2666
DDR4-2800
DDR4-2933
DDR4-3000
DDR4-3200
DDR4-3300 (OC)
DDR4-3333 (OC)
DDR4-3400 (OC)
DDR4-3466 (OC)
DDR4-3600 (OC)
DDR4-3666 (OC)
DDR4-3733 (OC)
DDR4-3800 (OC)
DDR4-3866 (OC)
DDR4-4000 (OC)
DDR4-4133 (OC)
DDR4-4266 (OC)
DDR4-4300 (OC)
DDR4-4400 (OC)
DDR4-4500 (OC)
DDR4-4600 (OC)
DDR4-4700 (OC)
DDR4-4800 (OC)
DDR4-4933 (OC)
DDR4-5000 (OC)
DDR4-5133 (OC)
DDR4-5333 (OC) - Ilość złącz pamięci DDR4
- 4
- Tryb pracy pamięci RAM
- Quad Channel
- Zintegrowany kontroler ATA (IDE)
- Brak
- Gniazda karty graficznej
- 2x DisplayPort
D-Sub
HDMI - Zintegrowana karta dźwiękowa
- Realtek ® 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC
- Gniazda karty dźwiękowej
- 3x Audio Jack
Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu - Złącza PCI Express x16
- 1
- Złącza PCI Express x1
- 2
- Maksymalna ilość portów USB 2.0
- 6
- Maksymalna ilość portów USB 3.x
- 6
- Porty USB na panelu tylnym
- 2x USB 2.0 + 3x USB 3.0 + 1x USB 3.1 Type-C
- Gniazda USB na płycie głównej
- 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) + 1x USB 3.1 Type-C (1 port)
- Gniazdo zasilania
- ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin)
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719331850876
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także