Płyta Asus TUF GAMING Z790-PLUS WIFI
Płyta Asus TUF GAMING Z790-PLUS WIFI Płyta Asus TUF GAMING Z790-PLUS WIFI to płyta główna Intel LGA 1700. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami Intel 12./13./14. generacji. ATX Format płyty.
Płyta Asus TUF GAMING Z790-PLUS WIFI
Płyta Asus TUF GAMING Z790-PLUS WIFI to płyta główna Intel LGA 1700. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami Intel 12./13./14. generacji.
Kluczowe cechy
Bios: 192 (128+64) Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS. Gniazda karty dźwiękowej: Wyjście optyczne S/PDIF, 5x Audio Jack. Gniazda karty graficznej: HDMI, DisplayPort. Gniazda USB na płycie głównej: 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) + 1x USB 3.1 Type-C (1 port).
Specyfikacja techniczna
| Bios | 192 (128+64) Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Chipset płyty głównej | Intel® Z790 |
| Format płyty | ATX |
| Gniazda karty dźwiękowej | Wyjście optyczne S/PDIF, 5x Audio Jack |
| Gniazda karty graficznej | HDMI, DisplayPort |
| Gniazda USB na płycie głównej | 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) + 1x USB 3.1 Type-C (1 port) |
| Gniazdo procesora | Socket 1700 |
| Gniazdo zasilania | ATX (24-pin) + 2x ATX12V (8-pin) |
| Ilość złącz pamięci DDR5 | 4 |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0 | 4 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x | 11 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 192 GB |
| Obsługiwane typy procesorów | Intel Core i3 12th Generation, Intel Core i5 12th Generation, Intel Core i7 12th Generation, Intel Core i9 12th Generation, Intel Core i3 13th Generation, Intel Core i5 13th Generation, Intel Core i7 13th Generation, Intel Core i9 13th Generation, Intel Pentium™ (Socket 1700), Intel Celeron™ (Soc... |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.3 |
| Port LAN | 1x 2,5 Gigabit LAN 100/1000/2500 Mb/s (Intel®) |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Porty USB na panelu tylnym | 4x USB 3.0 + 2x USB 3.1 + 1x USB 3.1 Type-C + USB 3.2 Type-C |
| Standard pamięci | DDR5-7200 (OC), DDR5-6400 (OC), DDR5-6600 (OC), DDR5-6800 (OC), DDR5-7000 (OC), DDR5-5400, DDR5-5800 (OC), DDR5-4800, DDR5-5200, DDR5-6000 (OC), DDR5-6200 (OC), DDR5-5600 (OC) |
| Tryb pracy pamięci RAM | Dual Channel |
| Wbudowana karta graficzna | Brak lub Intel® UHD Graphics / Intel® Xe Graphics (zależy od procesora) |
| Wymiary [S x W] (mm) | 305 x 244 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek S1220A 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Zintegrowany kontroler ATA (IDE) | Brak |
| Zintegrowany kontroler SATA | Chipset: 4x SATA III 6Gb/s - RAID 0,1,5,10 + 4x M.2 + RAID 0,1,5,10 |
| Złącza PCI Express x1 | 2 |
| Złącza PCI Express x16 | 2 |
| Złącza PCI Express x4 | 1 |
Opis
- Gniazdo procesora
- Socket 1700
- Format płyty
- ATX
- Bios
- 192 (128+64) Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wymiary [S x W] (mm)
- 305 x 244
- Opakowanie
- BOX
- Port Bluetooth
- Bluetooth V5.3
- Maksymalna wielkość pamięci
- 192 GB
- Port LAN
- 1x 2,5 Gigabit LAN 100/1000/2500 Mb/s (Intel®)
- Port Wi-Fi
- IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Chipset płyty głównej
- Intel® Z790
- Wbudowana karta graficzna
- Brak lub Intel® UHD Graphics / Intel® Xe Graphics (zależy od procesora)
- Obsługiwane typy procesorów
- Intel Celeron™ (Socket 1700)
Intel Core i3 12th Generation
Intel Core i3 13th Generation
Intel Core i5 12th Generation
Intel Core i5 13th Generation
Intel Core i7 12th Generation
Intel Core i7 13th Generation
Intel Core i9 12th Generation
Intel Core i9 13th Generation
Intel Pentium™ (Socket 1700) - Standard pamięci
- DDR5-4800
DDR5-5200
DDR5-5400
DDR5-5600 (OC)
DDR5-5800 (OC)
DDR5-6000 (OC)
DDR5-6200 (OC)
DDR5-6400 (OC)
DDR5-6600 (OC)
DDR5-6800 (OC)
DDR5-7000 (OC)
DDR5-7200 (OC) - Tryb pracy pamięci RAM
- Dual Channel
- Zintegrowany kontroler ATA (IDE)
- Brak
- Zintegrowany kontroler SATA
- Chipset: 4x SATA III 6Gb/s - RAID 0,1,5,10 + 4x M.2 + RAID 0,1,5,10
- Gniazda karty graficznej
- DisplayPort
HDMI - Zintegrowana karta dźwiękowa
- Realtek S1220A 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC
- Gniazda karty dźwiękowej
- 5x Audio Jack
Wyjście optyczne S/PDIF - Złącza PCI Express x16
- 2
- Złącza PCI Express x4
- 1
- Złącza PCI Express x1
- 2
- Złącza PCI 32-bit/33MHz
- 0
- Maksymalna ilość portów USB 2.0
- 4
- Maksymalna ilość portów USB 3.x
- 11
- Porty USB na panelu tylnym
- 4x USB 3.0 + 2x USB 3.1 + 1x USB 3.1 Type-C + USB 3.2 Type-C
- Gniazda USB na płycie głównej
- 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) + 1x USB 3.1 Type-C (1 port)
- Gniazdo zasilania
- ATX (24-pin) + 2x ATX12V (8-pin)
- Ilość złącz pamięci DDR5
- 4
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387014509
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także