Płyta MSI PRO H610M-G /H610/DDR5/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX
Płyta MSI PRO H610M-G /H610/DDR5/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX Płyta MSI PRO H610M-G /H610/DDR5/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX to płyta główna Intel LGA 1700. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami Intel 12./13./14. generacji.
Płyta MSI PRO H610M-G /H610/DDR5/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX
Płyta MSI PRO H610M-G /H610/DDR5/SATA3/M.2/USB3.0/PCIe4.0/s.1700/mATX to płyta główna Intel LGA 1700. Stanowi podstawę zestawu komputerowego z procesorami Intel 12./13./14. generacji.
Kluczowe cechy
Gniazda karty dźwiękowej: Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu. Gniazda karty graficznej: HDMI, DisplayPort, VGA. Gniazda USB na płycie głównej: 1x USB 2.0 (2 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty). Gniazdo zasilania: ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin).
Złącza i wyposażenie
Inne porty i gniazda: Gniazdo modułu TPM, Złącze czujnika otwarcia obudowy, CPU Fan, System Fan, 4x EZ Debug LED, 2x Addressable V2 RGB LED connector. Wyposażenie dodatkowe: M.2 Clip, 2x SATA Cables, I/O Shield, Driver DVD, MSI Case Badge, Product Registration Card, Quick Installation Guide.
Specyfikacja techniczna
| Chipset płyty głównej | Intel® H610 |
| Format płyty | Micro-ATX |
| Gniazda karty dźwiękowej | Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu |
| Gniazda karty graficznej | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Gniazda USB na płycie głównej | 1x USB 2.0 (2 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) |
| Gniazdo procesora | Socket 1700 |
| Gniazdo zasilania | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) |
| Ilość złącz pamięci DDR5 | 2 |
| Inne porty i gniazda | Gniazdo modułu TPM, Złącze czujnika otwarcia obudowy, CPU Fan, System Fan, 4x EZ Debug LED, 2x Addressable V2 RGB LED connector |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0 | 6 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 96 GB |
| Obsługiwane typy procesorów | Intel Core i3 12th Generation, Intel Core i5 12th Generation, Intel Core i7 12th Generation, Intel Core i9 12th Generation, Intel Core i3 13th Generation, Intel Core i5 13th Generation, Intel Core i7 13th Generation, Intel Core i9 13th Generation, Intel Pentium™ (Socket 1700), Intel Celeron™ (Soc... |
| Port LAN | 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Intel® I219V) |
| Port PS/2 | Port combo klawiatury/myszy PS/2 |
| Port równoległy (LPT) | Brak |
| Port szeregowy (COM) | 1x wewnętrzne gniazdo portu COM |
| Porty USB na panelu tylnym | 4x USB 2.0 + 2x USB 3.0 |
| Standard pamięci | DDR5-5600 |
| Tryb pracy pamięci RAM | Dual Channel |
| Wbudowana karta graficzna | Brak lub Intel® UHD Graphics 730/750/770/Iris Xe (zależy od procesora) |
| Wymiary [S x W] (mm) | 211 x 243,84 |
| Wyposażenie dodatkowe | M.2 Clip, 2x SATA Cables, I/O Shield, Driver DVD, MSI Case Badge, Product Registration Card, Quick Installation Guide |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek® ALC 897 7.1-Channel High Definition Audio CODEC |
| Zintegrowany kontroler SATA | Chipset: 4x SATA III 6Gb/s + 1x M.2 |
| Złącza PCI Express x1 | 1 |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
Opis
- Gniazdo procesora
- Socket 1700
- Format płyty
- Micro-ATX
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wyposażenie dodatkowe
- M.2 Clip, 2x SATA Cables, I/O Shield, Driver DVD
MSI Case Badge, Product Registration Card, Quick Installation Guide - Wymiary [S x W] (mm)
- 211 x 243,84
- Opakowanie
- BOX
- Port Bluetooth
- Nie
- Maksymalna wielkość pamięci
- 96 GB
- Port LAN
- 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Intel® I219V)
- Port Wi-Fi
- Nie
- Chipset płyty głównej
- Intel® H610
- Wbudowana karta graficzna
- Brak lub Intel® UHD Graphics 730/750/770/Iris Xe (zależy od procesora)
- Obsługiwane typy procesorów
- Intel Celeron™ (Socket 1700)
Intel Core i3 12th Generation
Intel Core i3 13th Generation
Intel Core i3 14th Generation
Intel Core i5 12th Generation
Intel Core i5 13th Generation
Intel Core i5 14th Generation
Intel Core i7 12th Generation
Intel Core i7 13th Generation
Intel Core i7 14th Generation
Intel Core i9 12th Generation
Intel Core i9 13th Generation
Intel Core i9 14th Generation
Intel Pentium™ (Socket 1700) - Standard pamięci
- DDR5-5600
- Uwagi do karty graficznej
- 2048x1536 50Hz, 2048x1280 60Hz, 1920x1200 60Hz
Available only on processors featuring integrated graphics
Graphics specifications may vary depending on the CPU installed
Support DP 1.4, maximum resolution of 4K 60Hz
Support HDMI™ 2.1, maximum resolution of 4K 60Hz
Support VGA, maximum resolution of - Tryb pracy pamięci RAM
- Dual Channel
- Uwagi do pamięci RAM
- Supports Intel® XMP 3.0 OC
Supports Non-ECC, Un-buffered Memory - Zintegrowany kontroler SATA
- Chipset: 4x SATA III 6Gb/s + 1x M.2
- Uwagi do kontrolera SATA
- - M.2_1 Source (From Chipset) supports up to PCIe 3.0 x4 / SATA mode,
- SATA7 will be unavailable when installing M.2 SATA SSD in the M2_2 slot
supports 2280/2260/2242 devices - Gniazda karty graficznej
- DisplayPort
HDMI
VGA - Zintegrowana karta dźwiękowa
- Realtek® ALC 897 7.1-Channel High Definition Audio CODEC
- Gniazda karty dźwiękowej
- Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu
- Złącza PCI Express x16
- 1
- Złącza PCI Express x1
- 1
- Uwagi do złącz PCI
- - PCI_E1 Gen PCIe 4.0 supports up to x16 (From CPU)
- PCI_E2 Gen PCIe 3.0 supports up to x1 (From Chipset)
1x M.2 slot with E-key for PCIe WiFi module only - Maksymalna ilość portów USB 2.0
- 6
- Maksymalna ilość portów USB 3.x
- 4
- Porty USB na panelu tylnym
- 4x USB 2.0 + 2x USB 3.0
- Gniazda USB na płycie głównej
- 1x USB 2.0 (2 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty)
- Port PS/2
- Port combo klawiatury/myszy PS/2
- Port szeregowy (COM)
- 1x wewnętrzne gniazdo portu COM
- Port równoległy (LPT)
- Brak
- Inne porty i gniazda
- 2x Addressable V2 RGB LED connector
4x EZ Debug LED
CPU Fan
Gniazdo modułu TPM
System Fan
Złącze czujnika otwarcia obudowy - Gniazdo zasilania
- ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin)
- Ilość złącz pamięci DDR5
- 2
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719072942663
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także