ZOTAC Karta graficzna Geforce RTX 5060 Ti 8GB TWIN EDGE OC GDDR7 128bit
ZOTAC Karta graficzna Geforce RTX 5060 Ti 8GB TWIN EDGE OC GDDR7 128bit ZOTAC Karta graficzna Geforce RTX 5060 Ti 8GB TWIN EDGE OC GDDR7 128bit to karta graficzna z 8GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 5060 Ti. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
ZOTAC Karta graficzna Geforce RTX 5060 Ti 8GB TWIN EDGE OC GDDR7 128bit
ZOTAC Karta graficzna Geforce RTX 5060 Ti 8GB TWIN EDGE OC GDDR7 128bit to karta graficzna z 8GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 5060 Ti. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Akcesoria w zestawie: Instrukcja obsługi. Chipset: GeForce RTX 5060 Ti. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: GeForce RTX 5060 Ti.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Instrukcja obsługi |
| Chipset | GeForce RTX 5060 Ti |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 2 |
| Model | GeForce RTX 5060 Ti |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć) | 4608 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Taktowanie pamięci | 28Gbps |
| Taktowanie rdzenia | 2602MHz |
| Wersja | Box |
| Wielkość pamięci VRAM | 8GB |
| Wydajność AI (TOPs) | 759 |
| Wymiary | 41,6 x 120,25 x 220,5 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E 8x ver. 5.0 |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 41,6 x 120,25 x 220,5 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR7
- Model
- GeForce RTX 5060 Ti
- Wersja
- Box
- Akcesoria w zestawie
- Instrukcja obsługi
- Złącze karty graf.
- PCI-E 8x ver. 5.0
- Producent chipsetu
- NVIDIA
- Chipset
- GeForce RTX 5060 Ti
- Szyna pamięci
- 128-bitowa
- Wielkość pamięci VRAM
- 8GB
- Taktowanie rdzenia
- 2602MHz
- Taktowanie pamięci
- 28Gbps
- Porty wideo
- 1 x HDMI
3 x DisplayPort - Chłodzenie
- Aktywne
- Obsługiwane standardy
- DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6 - Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć)
- 4608
- Liczba wentylatorów (karty graf.)
- 2
- Wydajność AI (TOPs)
- 759
Specyficzne kody
- EAN13
- 8886307700643
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także