Ładowarka sieciowa iBOX C-37 USB-C PD20W, kabel USB-C do Lightning
Ładowarka sieciowa iBOX C-37 USB-C PD20W, kabel USB-C do Lightning Ładowarka sieciowa iBOX C-37 USB-C PD20W, kabel USB-C do Lightning to ładowarka o długości 1.00 m. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Ładowarka sieciowa iBOX C-37 USB-C PD20W, kabel USB-C do Lightning
Ładowarka sieciowa iBOX C-37 USB-C PD20W, kabel USB-C do Lightning to ładowarka o długości 1.00 m. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracje prądu wyjściowego: 5V/3A, 9V/2,25A, 12V/1,67A. Obsługiwane technologie: Power Delivery 3.0 PPS (Programable Power Supply), Quick Charge 3.0, Power Delivery 20W, Apple 20W PD, Huawei FCP/SCP, Samsung AFC, Quick Charge 2.0, USB BC1.2 DCP, Apple 2.4. Wyposażenie dodatkowe: kabel USB-C do Lightning.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: kabel USB-C do Lightning.
Specyfikacja techniczna
| Długość kabla (m) | 1.00 |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Kanały ładowania | 1 kanał |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Konfiguracja ładowarki | 1X USB-C PD 20W |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 5V/3A, 9V/2,25A, 12V/1,67A |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 12.00 |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Obsługiwane technologie | Power Delivery 3.0 PPS (Programable Power Supply), Quick Charge 3.0, Power Delivery 20W, Apple 20W PD, Huawei FCP/SCP, Samsung AFC, Quick Charge 2.0, USB BC1.2 DCP, Apple 2.4 |
| Wyposażenie dodatkowe | kabel USB-C do Lightning |
Opis
- Długość kabla (m)
- 1.00
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Wyposażenie dodatkowe
- kabel USB-C do Lightning
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Nie
- Napięcie wejściowe
- 100~240V AC
- Ilość wyjść USB
- 1
- Konfiguracje prądu wyjściowego
- 5V/3A, 9V/2,25A, 12V/1,67A
- Kanały ładowania
- 1 kanał
- Konfiguracja ładowarki
- 1X USB-C PD 20W
- Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]
- 3.00
- Maksymalne napięcie wyjściowe [V]
- 12.00
- Obsługiwane technologie
- Apple 2.4
Apple 20W PD
Huawei FCP/SCP
Power Delivery 3.0 PPS (Programable Power Supply)
Power Delivery 20W
Quick Charge 2.0
Quick Charge 3.0
Samsung AFC
USB BC1.2 DCP - Opcja samochodowa
- Nie
- Ładowanie podtrzymujące
- Nie
- Kontrola temp. ładowania
- Nie
- Diody sygnalizacyjne
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903968680213
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także