Targus Mysz przewodowa antybakteryjna optyczna pełnowymiarowa
49,99 zł
Brutto
Targus Mysz przewodowa antybakteryjna optyczna pełnowymiarowa Targus Mysz przewodowa antybakteryjna optyczna pełnowymiarowa to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Targus Mysz przewodowa antybakteryjna optyczna pełnowymiarowa
Targus Mysz przewodowa antybakteryjna optyczna pełnowymiarowa to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
AMU81AMGL
Model
USB
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | AMU81AMGL |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 0.082kg |
| Wymiary | 12 x 6.7 x 4 cm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
AMU81AMGL
4 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 12 x 6.7 x 4 cm
- Waga
- 0.082kg
- Model
- AMU81AMGL
Specyficzne kody
- EAN13
- 5051794041743
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także