Słuchawki Esperanza EH120 Reggae czarne
15,99 zł
Brutto
Słuchawki Esperanza EH120 Reggae czarne Słuchawki Esperanza EH120 Reggae czarne to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. Zamknięte Typ słuchawek.
Słuchawki Esperanza EH120 Reggae czarne
Słuchawki Esperanza EH120 Reggae czarne to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Zamknięte
Typ słuchawek
Przewodowa
Komunikacja
32.0
Impedancja (Om)
Czarny
Kolor
Jakość dźwięku
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 3-pin.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 105dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.00 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
EH120
30 Przedmioty
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 2.00
- Komunikacja
- Przewodowa
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Nie
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 3-pin
- Regulacja głośności
- Tak
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 105dB +/-3dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 5905784768939
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także