Słuchawki Msonic MH476X czarne, długi kabel 5m
Słuchawki Msonic MH476X czarne, długi kabel 5m Słuchawki Msonic MH476X czarne, długi kabel 5m to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. Przewodowa.
Słuchawki Msonic MH476X czarne, długi kabel 5m
Słuchawki Msonic MH476X czarne, długi kabel 5m to słuchawki z podłączeniem przewodowym. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Słuchawki + adapter Jack 6.35mm.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | brak |
| Czułość słuchawek | 102dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 5.00 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofonu brak |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Moc maksymalna [mW] | 100 |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standardowa |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 5.00
- Zawartość opakowania
- Słuchawki + adapter Jack 6.35mm
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- brak
- Wykonanie / przeznaczenie
- Standardowa
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Nie
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofonu brak
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 4-pin
- Pozłacane styki
- Tak
- Regulacja głośności
- Tak
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 102dB +/-3dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- -
- Moc maksymalna [mW]
- 100
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718308119985
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także