TACENS Zasilacz APB550B 80+ Bronze
137,00 zł
Brutto
TACENS Zasilacz APB550B 80+ Bronze TACENS Zasilacz APB550B 80+ Bronze to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego. Aktywny PFC 80 PLUS Bronze Certyfikat 80+.
TACENS Zasilacz APB550B 80+ Bronze
TACENS Zasilacz APB550B 80+ Bronze to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Aktywny
PFC
80 PLUS Bronze
Certyfikat 80+
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
1
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 150 x 85 x 140mm.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 3 |
| Moc zasilacza | 550 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 150 x 85 x 140mm |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
TACANIMA-APB550
30 Przedmioty
Opis
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 150 x 85 x 140mm
- Moc zasilacza
- 550 W
- Wentylator
- 12 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 2
- Ilość złącz zas. SATA
- 3
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 1
- Złącze zas. MB
- 20 + 4 pin
- Zasilacz modularny
- Nie
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Bronze
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 1
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Ilość złącz zas. Floppy
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 8435693102496
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także