Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX3040 3w1 białe
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX3040 3w1 białe Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX3040 3w1 białe to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych. 33000.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX3040 3w1 białe
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify GX3040 3w1 białe to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n. Obsługiwane formaty druku: Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm, 18 x 25 cm, 127 × 127 mm, A4, A5, A6. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 33000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 9.0 s |
| Duplex | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 265 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 350 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 18 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm, 18 x 25 cm, 127 × 127 mm, A4, A5, A6 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Poziom hałasu | 49.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 13.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 18.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 11.1 str/min |
| Rodzina | MAXIFY |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 719 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 399 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 303 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
Chrome OS™
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8.1
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
Microsoft Windows Server 2008 R2
Microsoft Windows Server 2012 R2
Microsoft Windows Server 2016
Microsoft Windows Server 2019
Microsoft Windows Server 2022
iOS
iPadOS
WiFi 802.11b/g/n
GI-46 C
GI-46 M
GI-46 Y
13 x 18 cm
18 x 25 cm
20 x 25 cm
127 × 127 mm
A4
A5
A6
B5
Koperta COM10
Koperta DL
Legal
Letter
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292204490
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także