Savio Zewnętrzna obudowa na dysk HDD/SDD 2,5 cala, USB 3.0, AK-65
Savio Zewnętrzna obudowa na dysk HDD/SDD 2,5 cala, USB 3.0, AK-65 Savio Zewnętrzna obudowa na dysk HDD/SDD 2,5 cala, USB 3.0, AK-65 to dysk SSD z interfejsem USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Savio Zewnętrzna obudowa na dysk HDD/SDD 2,5 cala, USB 3.0, AK-65
Savio Zewnętrzna obudowa na dysk HDD/SDD 2,5 cala, USB 3.0, AK-65 to dysk SSD z interfejsem USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Akcesoria w zestawie: Kabel USB-A USB micro-B 3.0 Pady samoprzylepne Instrukcja obsługi . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs dysku: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1. Materiał: Tworzywo sztuczne (plastik).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-A USB micro-B 3.0 Pady samoprzylepne Instrukcja obsługi |
| Format szerokości dysku | 2,5'' (SFF) |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Szerokość | 75mm |
| Typ dysku | SSD, HDD |
| Typ obudowy HDD | Obudowa zewnętrzna |
| Wymiary | 120.5 × 75 × 13 mm |
| Wysokość | 120.5mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Linux
Mac OS
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Windows 11
Windows Vista
Windows XP - Wymiary
- 120.5 × 75 × 13 mm
- Waga
- Akcesoria w zestawie
- Kabel USB-A USB micro-B 3.0 Pady samoprzylepne Instrukcja obsługi
- Typ dysku
- HDD
SSD - Format szerokości dysku
- 2,5'' (SFF)
- Interfejs dysku
- USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- Wysokość
- 120.5mm
- Szerokość
- 75mm
- Głębokość
- Materiał
- Tworzywo sztuczne (plastik)
- Typ obudowy HDD
- Obudowa zewnętrzna
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901986048169
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także