Lexar Dysk SSD NM1090 2TB Gen5 12000/11000 Radiator RGB
Lexar Dysk SSD NM1090 2TB Gen5 12000/11000 Radiator RGB Lexar Dysk SSD NM1090 2TB Gen5 12000/11000 Radiator RGB to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem PCI-Express. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Lexar Dysk SSD NM1090 2TB Gen5 12000/11000 Radiator RGB
Lexar Dysk SSD NM1090 2TB Gen5 12000/11000 Radiator RGB to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem PCI-Express. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Temperatura robocza: 0°C do 70°C (32°F do 158°F) Temperatura przechowywania: -40°C do 85°C (-40°F do 185°F) .
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | NM1090 |
| Pojemność dysku | 2TB |
| Pozostałe parametry | Temperatura robocza: 0°C do 70°C (32°F do 158°F) Temperatura przechowywania: -40°C do 85°C (-40°F do 185°F) |
| Prędkość odczytu | 12000MB/s |
| Prędkość zapisu | 11000MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 1400TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Wysokość | 2.45mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Model
- NM1090
- Pozostałe parametry
- Temperatura robocza: 0°C do 70°C (32°F do 158°F) Temperatura przechowywania: -40°C do 85°C (-40°F do 185°F)
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 2TB
- Interfejs dysku
- PCI-Express
- TBW
- 1400TB
- Prędkość odczytu
- 12000MB/s
- Prędkość zapisu
- 11000MB/s
- Wysokość
- 2.45mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 843367134359
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także