Kingston Dysk zewnętrzny SSD 1TB DualPortable USB-A/C 3.2 Gen2
Kingston Dysk zewnętrzny SSD 1TB DualPortable USB-A/C 3.2 Gen2 Kingston Dysk zewnętrzny SSD 1TB DualPortable USB-A/C 3.2 Gen2 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2, USB 3.2 gen. 2 Type-C. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Kingston Dysk zewnętrzny SSD 1TB DualPortable USB-A/C 3.2 Gen2
Kingston Dysk zewnętrzny SSD 1TB DualPortable USB-A/C 3.2 Gen2 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2, USB 3.2 gen. 2 Type-C. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs dysku: USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2, USB 3.2 gen. 2 Type-C. Kolor (wyliczeniowy): Czarny, Czerwony.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 71.85mm |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2, USB 3.2 gen. 2 Type-C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Czerwony |
| Model | Dual Portable |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 1050MB/s |
| Prędkość zapisu | 950MB/s |
| Szerokość | 21.1mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Waga | 13g |
| Wysokość | 8.6mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Czerwony - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 13g
- Model
- Dual Portable
- Typ dysku
- SSD
- Typ napędu
- Zewnętrzny
- Pojemność dysku
- 1TB
- Interfejs dysku
- USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
USB 3.2 gen. 2 Type-C - Prędkość odczytu
- 1050MB/s
- Prędkość zapisu
- 950MB/s
- Wysokość
- 8.6mm
- Szerokość
- 21.1mm
- Głębokość
- 71.85mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 740617352221
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także