Mysz przewodowa Defender HIT MB-601 1200dpi 4P
12,00 zł
Brutto
Mysz przewodowa Defender HIT MB-601 1200dpi 4P Mysz przewodowa Defender HIT MB-601 1200dpi 4P to mysz komputerowa z podłączeniem przewodowym. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Mysz przewodowa Defender HIT MB-601 1200dpi 4P
Mysz przewodowa Defender HIT MB-601 1200dpi 4P to mysz komputerowa z podłączeniem przewodowym. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Przewodowa
Komunikacja
Optyczna
Technologia czujnika myszy
3
Ilość klawiszy
Czarny
Kolor
Precyzja i komfort użytkowania
Rozdzielczości pośrednie (dpi): 800 / 1000 / 1200. Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming.
Specyfikacja techniczna
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.80 |
| Ilość klawiszy | 3 |
| Ilość pokręteł | 1 |
| Klasa | II |
| Klasa odporności ogniowej | UL-94-V0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Napięcie znamionowe | 1000V |
| Prąd znamionowy [A] | 30.0 |
| Rozdzielczość maksymalna (dpi) | 1200 |
| Rozdzielczości pośrednie (dpi) | 800 / 1000 / 1200 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Temperatura pracy | -40 do +85 °C |
| Test wytrzymałości | 1200V |
| Typ złącza | USB |
| Waga brutto (kg) | 0.170 |
| Waga netto (kg) | 0.167 |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 320 x 230 x 16 |
| Wymiary [W x S x G] (mm) | 126 x 37 x 60 |
52601
10 Przedmioty
Opis
- Napięcie znamionowe
- 1000V
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarny
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 320 x 230 x 16
- Waga netto (kg)
- 0.167
- Waga brutto (kg)
- 0.170
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 1.80
- Wymiary [W x S x G] (mm)
- 126 x 37 x 60
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- Blister
- Prąd znamionowy [A]
- 30.0
- Stopień ochrony
- IP67
- Klasa odporności ogniowej
- UL-94-V0
- Klasa
- II
- Test wytrzymałości
- 1200V
- Temperatura pracy
- -40 do +85 °C
- Wykonanie / przeznaczenie
- Dla graczy / Gaming
- Typ złącza
- USB
- Technologia czujnika myszy
- Optyczna
- Ilość klawiszy
- 3
- Ilość pokręteł
- 1
- Rozdzielczość maksymalna (dpi)
- 1200
- Rozdzielczości pośrednie (dpi)
- 800 / 1000 / 1200
Specyficzne kody
- EAN13
- 4714033526012
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także