Krux Obudowa Scor
Krux Obudowa Scor Krux Obudowa Scor to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Mini Tower Typ obudowy Mini ITX, Micro ATX Format obudowy Szkło hartowane Panel boczny.
Krux Obudowa Scor
Krux Obudowa Scor to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 120 mm (przód). Opcjonalne wentylatory: 1 x 120 mm (przód).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Rękojmia |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (przód) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Waga | 3.818kg |
| Wymiary | 365 x 200 x 422 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 365 x 200 x 422 mm
- Waga
- 3.818kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Format obudowy
- Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 3
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.0
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 2.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- Podświetlenie obudowy
- Nie
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
- Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- Maksymalna ilość wentylatorów
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (przód)
- Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (przód)
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903018667515
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także