Zalman Obudowa S3 ATX Mid Tower PC Case 120mm fan
Zalman Obudowa S3 ATX Mid Tower PC Case 120mm fan Zalman Obudowa S3 ATX Mid Tower PC Case 120mm fan to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy.
Zalman Obudowa S3 ATX Mid Tower PC Case 120mm fan
Zalman Obudowa S3 ATX Mid Tower PC Case 120mm fan to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: ATX, Mini ITX, Micro ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Panel boczny: Tak (NIE ZAZNACZAĆ). Wymiary: 424 x 196 x 462 mm.
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0.
Specyfikacja techniczna
| Air Duct | Tak |
| Format obudowy | ATX, Mini ITX, Micro ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Panel boczny | Tak (NIE ZAZNACZAĆ) |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 4.8kg |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 424 x 196 x 462 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon, 1 x słuchawki, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0 |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 424 x 196 x 462 mm
- Waga
- 4.8kg
- Wentylator
- 12 cm
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 2
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.0
1 x mikrofon
1 x słuchawki
2 x USB 2.0 - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 4
- Air Duct
- Tak
- Panel boczny
- Tak (NIE ZAZNACZAĆ)
Specyficzne kody
- EAN13
- 8809213769252
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także