ASRock Płyta główna B860 LIGHTNING WIFI s1851 4DDR5 ATX
ASRock Płyta główna B860 LIGHTNING WIFI s1851 4DDR5 ATX ASRock Płyta główna B860 LIGHTNING WIFI s1851 4DDR5 ATX to płyta główna o taktowaniu 8933 MHz, oparty na chipsecie Intel B860. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
ASRock Płyta główna B860 LIGHTNING WIFI s1851 4DDR5 ATX
ASRock Płyta główna B860 LIGHTNING WIFI s1851 4DDR5 ATX to płyta główna o taktowaniu 8933 MHz, oparty na chipsecie Intel B860. Stanowi podstawę zestawu komputerowego, łącząc wszystkie podzespoły.
Kluczowe cechy
Akcesoria w zestawie: 2 x Kabel danych SATA 2 x Antena ASRock WiFi 2,4/5/6 GHz Kabel rozdzielający ARGB Kabel termistora . Bios: 256Mb AMI UEFI Legal BIOS ze wsparciem GUI. Gniazda rozszerzeń: 1 x M.2, 1 x PCIe 4.0 x 16, 1 x PCIe 5.0 x16. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | 2 x Kabel danych SATA 2 x Antena ASRock WiFi 2,4/5/6 GHz Kabel rozdzielający ARGB Kabel termistora |
| Bios | 256Mb AMI UEFI Legal BIOS ze wsparciem GUI |
| Chipset | Intel B860 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8933 MHz |
| Format płyty | ATX |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x M.2, 1 x PCIe 4.0 x 16, 1 x PCIe 5.0 x16 |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s, Bluetooth, Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/axe |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 8 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 3 |
| Maks. wielkość pamięci | 256GB |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Model | B860 LIGHTNING WIFI |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 9 |
| Porty USB na tylnym panelu | 9 |
| Producent chipsetu MB | Intel |
| RAID | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Wymiary | 30.5 x 24.4 cm |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio, 1 x 24pin ATX zasilanie, 4 x SATA III 6Gb/s, 1 x TPM, 1 x 4-pin wentylator chłodzenia cieczą, 4 x USB 2.0/1.1, 3 x Adresowalna dioda LED, 2 x 8pin 12V zasilanie, 4 x M.2, 1 x Dioda LED zasilania i głośnika, 1 x Taśma LED RGB, 5 x 4pin wentylator obudowy, 2 x 4pin wentylat... |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45, 1 x DisplayPort, 1 x S/PDIF, 1 x Przycisk BIOS Flash, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 x SMA, 3 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x Thunderbolt 4, 1 x HDMI, 1 x Line Out (zielony / headphones), 1 x MIC (różowy / microphone) |
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Windows 11
- Wymiary
- 30.5 x 24.4 cm
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Częstotliwość szyny pamięci
- 8933 MHz
- Model
- B860 LIGHTNING WIFI
- Akcesoria w zestawie
- 2 x Kabel danych SATA 2 x Antena ASRock WiFi 2,4/5/6 GHz Kabel rozdzielający ARGB Kabel termistora
- Gniazdo procesora
- LGA1851
- Chipset
- Intel B860
- Rodzina procesora
- Intel Core Ultra
- Producent chipsetu MB
- Intel
- Maks. wielkość pamięci
- 256GB
- Gniazda rozszerzeń
- 1 x M.2
1 x PCIe 4.0 x 16
1 x PCIe 5.0 x16 - Maksymalna ilość urządzeń SATA
- 4
- RAID
- Tak
- Interfejs sieciowy
- 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s
Bluetooth
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/axe - Porty USB na tylnym panelu
- 9
- Porty USB do wyprowadzenia z płyty
- 9
- Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- 8
- Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- 3
- Port / Złącze COM (szeregowy)
- Nie
- Złącza zewnętrzne
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x Line Out (zielony / headphones)
1 x MIC (różowy / microphone)
1 x Przycisk BIOS Flash
1 x RJ-45
1 x S/PDIF
1 x Thunderbolt 4
2 x SMA
2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
3 x USB 2.0
4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A - Złącza dostępne na płycie
- 1 x 4-pin wentylator chłodzenia cieczą
1 x 24pin ATX zasilanie
1 x Dioda LED zasilania i głośnika
1 x Przedni panel audio
1 x TPM
1 x Taśma LED RGB
1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C
1 x Złącze przewodu termistora
2 x 4pin wentylator procesora
2 x 8pin 12V zasilanie
3 x Adresowalna dioda LED
4 x M.2
4 x SATA III 6Gb/s
4 x USB 2.0/1.1
4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
5 x 4pin wentylator obudowy - Format płyty
- ATX
- Zintegrowany procesor
- Nie
- FireWire (IEEE 1394)
- Nie
- Port / Złącze LPT (równoległy)
- Nie
- Bios
- 256Mb AMI UEFI Legal BIOS ze wsparciem GUI
- Liczba gniazd DDR5
- 4
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711581490116
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także