Projektor LED Kruger&Matz V-LED20
Projektor LED Kruger&Matz V-LED20 Projektor LED Kruger&Matz V-LED20 to projektor o rozdzielczości 1920 x 1080. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej. 1920x1080 pikseli Rozdzielczość natywna.
Projektor LED Kruger&Matz V-LED20
Projektor LED Kruger&Matz V-LED20 to projektor o rozdzielczości 1920 x 1080. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Kluczowe cechy
Kolor obudowy: Biało-srebrny (White-silver). Rozdzielczość natywna: 1920x1080 pikseli. Systemy obrazu: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Złącza wejścia: USB 2.0 x2, D-Sub, AV-In, HDMI x2 (MHL).
Specyfikacja techniczna
| Full HD | Tak |
| Gwarancja na lampę | 6 msc |
| Jasność w trybie normalnym | 5000 ANSI |
| Kolor obudowy | Biało-srebrny (White-silver) |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16.7 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 3.50 m |
| Maksymalne zużycie energii | 70 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 150 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.50 m |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 15 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Moc lampy | 70 W |
| Pilot | Tak |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Poziom hałasu (typowy) | 42 dB |
| Ready HD | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Rozdzielczość natywna | 1920x1080 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Technologia | LED |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 208 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 306 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 127 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 50000 h |
| Złącza wejścia | USB 2.0 x2, D-Sub, AV-In, HDMI x2 (MHL) |
| Złącza wyjścia | Wyjście słuchawkowe |
| Złącze USB | Tak |
Opis
- WiFi
- Nie
- Kolor obudowy
- Biało-srebrny (White-silver)
- Pilot
- Tak
- Autofocus
- Nie
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 3.0 W
- Rozdzielczość natywna
- 1920x1080 pikseli
- Wyjście audio
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 306
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 127
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 208
- Maksymalne zużycie energii
- 70 W
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080
- Złącza wejścia
- AV-In
D-Sub
HDMI x2 (MHL)
USB 2.0 x2 - Złącza wyjścia
- Wyjście słuchawkowe
- Kontrast
- 1000 :1
- Typ projektora
- Kino domowe
- Technologia
- LED
- Polskie menu ekranowe
- Tak
- Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu
- 16:9
- Full HD
- Tak
- Tryb ekonomiczny
- Nie
- Jasność w trybie normalnym
- 5000 ANSI
- Moc lampy
- 70 W
- Liczba wyświetlanych kolorów
- 16.7 mln
- Żywotność lampy w trybie standard
- 50000 h
- Systemy obrazu
- 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
- Minimalny rozmiar ekranu
- 15 cali
- Maksymalny rozmiar ekranu
- 150 cali
- Minimalna odległość projekcji
- 1.50 m
- Maksymalna odległość projekcji
- 3.50 m
- Minimalne zużycie energii
- 0.5 W
- Poziom hałasu (typowy)
- 42 dB
- Wbudowany głośnik
- Tak
- Gwarancja na lampę
- 6 msc
- Złącze USB
- Tak
- Futerał
- Nie
- Zabezpieczenie Kensington
- Nie
- Odczyt plików DivX
- Nie
- Ready HD
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901890104838
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także