Projektor ViewSonic LS950-4K Laser 4K UHD 7100AL HDMI USB RJ45 RS232
Projektor ViewSonic LS950-4K Laser 4K UHD 7100AL HDMI USB RJ45 RS232 Projektor ViewSonic LS950-4K Laser 4K UHD 7100AL HDMI USB RJ45 RS232 to projektor marki VIEWSONIC EUROPE o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor ViewSonic LS950-4K Laser 4K UHD 7100AL HDMI USB RJ45 RS232
Projektor ViewSonic LS950-4K Laser 4K UHD 7100AL HDMI USB RJ45 RS232 to projektor marki VIEWSONIC EUROPE o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Kluczowe cechy
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD). Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160 pikseli. Systemy obrazu: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p, 4K UHD. Złącza wejścia: HDMI x2, IR Receiver, HDBaseT, 3D VESA (Sync).
Specyfikacja techniczna
| Jasność w trybie normalnym | 7100 ANSI |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast | 3000000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -30°/+30° |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1.1 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 13.42 m |
| Maksymalne zużycie energii | 450 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.36 m |
| Minimalny rozmiar ekranu | 50 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 20.0 W |
| Pilot | Tak |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 34 dB |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 pikseli |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p, 4K UHD |
| Technologia | Laserowa |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 433 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 486 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 186 |
| Zoom optyczny | 1.6 x |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 30000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard | 20000 h |
| Złącza wejścia | HDMI x2, IR Receiver, HDBaseT, 3D VESA (Sync) |
| Złącza wyjścia | HDMI Out, Wyjście słuchawkowe, USB (Typ A) Out, 12V Trigger (3.5mm), 3D Sync |
| Złącze USB | Tak |
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Pilot
- Tak
- Zoom optyczny
- 1.6 x
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 20.0 W
- Rozdzielczość natywna
- 3840 x 2160 pikseli
- Wyjście audio
- Tak
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 486
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 186
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 433
- Maksymalne zużycie energii
- 450 W
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Złącza wejścia
- 3D VESA (Sync)
HDBaseT
HDMI x2
IR Receiver - Złącza wyjścia
- 3D Sync
12V Trigger (3.5mm)
HDMI Out
USB (Typ A) Out
Wyjście słuchawkowe - Kontrast
- 3000000 :1
- Typ projektora
- Kino domowe
- Technologia
- Laserowa
- Polskie menu ekranowe
- Tak
- Jasność w trybie normalnym
- 7100 ANSI
- Liczba wyświetlanych kolorów
- 1.1 mln
- Żywotność lampy w trybie standard
- 20000 h
- Żywotność lampy w trybie ekonomicznym
- 30000 h
- Systemy obrazu
- 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p, 4K UHD
- Minimalny rozmiar ekranu
- 50 cali
- Maksymalny rozmiar ekranu
- 300 cali
- Minimalna odległość projekcji
- 1.36 m
- Maksymalna odległość projekcji
- 13.42 m
- Poziom hałasu (maksymalny)
- 34 dB
- Wbudowany głośnik
- Tak
- Złącze USB
- Tak
- Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone
- -30°/+30°
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907027297
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także