Projektor ViewSonic LS921WU LaserST WUXGA 6000AL HDMI VGA
Projektor ViewSonic LS921WU LaserST WUXGA 6000AL HDMI VGA Projektor ViewSonic LS921WU LaserST WUXGA 6000AL HDMI VGA to projektor marki VIEWSONIC EUROPE. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor ViewSonic LS921WU LaserST WUXGA 6000AL HDMI VGA
Projektor ViewSonic LS921WU LaserST WUXGA 6000AL HDMI VGA to projektor marki VIEWSONIC EUROPE. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Kluczowe cechy
Rozdzielczość natywna: 1920 x 1200 pikseli. Złącza wejścia: HDMI x2, Audio mini-jack 3,5 mm, Component, S-VIDEO, Composite, Audio L/R (RCA), HDBaseT. Złącza wyjścia: Audio mini-jack 3,5 mm, D-Sub Out, USB (Typ A) Out.
Specyfikacja techniczna
| Jasność w trybie normalnym | 6000 ANSI |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast | 3000000 :1 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 3.83 m |
| Maksymalne zużycie energii | 450 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 200 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.04 m |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 60 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 20.0 W |
| Moc lampy | 280 W |
| Pilot | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 29 dB |
| Poziom hałasu (typowy) | 36 dB |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1200 pikseli |
| Technologia | Laserowa |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 332 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 451 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 100 |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 30000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard | 20000 h |
| Złącza wejścia | HDMI x2, Audio mini-jack 3,5 mm, Component, S-VIDEO, Composite, Audio L/R (RCA), HDBaseT |
| Złącza wyjścia | Audio mini-jack 3,5 mm, D-Sub Out, USB (Typ A) Out |
| Złącze USB | Tak |
Opis
- WiFi
- Nie
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Pilot
- Tak
- Zoom optyczny
- 1.1 x
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 20.0 W
- Rozdzielczość natywna
- 1920 x 1200 pikseli
- Wyjście audio
- Tak
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 451
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 100
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 332
- Maksymalne zużycie energii
- 450 W
- Złącza wejścia
- Audio L/R (RCA)
Audio mini-jack 3,5 mm
Component
Composite
HDBaseT
HDMI x2
S-VIDEO - Złącza wyjścia
- Audio mini-jack 3,5 mm
D-Sub Out
USB (Typ A) Out - Kontrast
- 3000000 :1
- Technologia
- Laserowa
- Tryb ekonomiczny
- Tak
- Jasność w trybie normalnym
- 6000 ANSI
- Moc lampy
- 280 W
- Liczba wyświetlanych kolorów
- 1070.0 mln
- Żywotność lampy w trybie standard
- 20000 h
- Żywotność lampy w trybie ekonomicznym
- 30000 h
- Minimalny rozmiar ekranu
- 60 cali
- Maksymalny rozmiar ekranu
- 200 cali
- Minimalna odległość projekcji
- 1.04 m
- Maksymalna odległość projekcji
- 3.83 m
- Minimalne zużycie energii
- 0.5 W
- Poziom hałasu (typowy)
- 36 dB
- Poziom hałasu (maksymalny)
- 29 dB
- Wbudowany głośnik
- Tak
- Złącze USB
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907008739
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także