Projektor przenośny ViewSonic M1X LED WVGA 360LL HDMI USB-C
Projektor przenośny ViewSonic M1X LED WVGA 360LL HDMI USB-C Projektor przenośny ViewSonic M1X LED WVGA 360LL HDMI USB-C to projektor marki VIEWSONIC EUROPE o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor przenośny ViewSonic M1X LED WVGA 360LL HDMI USB-C
Projektor przenośny ViewSonic M1X LED WVGA 360LL HDMI USB-C to projektor marki VIEWSONIC EUROPE o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Kluczowe cechy
Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). Rozdzielczość natywna: 854 x 480 pikseli. Systemy obrazu: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p.
Specyfikacja techniczna
| Full HD | Tak |
| Futerał | Tak |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Kontrast | 120000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 2.66 m |
| Maksymalne zużycie energii | 35 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 100 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 0.64 m |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 24 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 6.0 W |
| Pilot | Tak |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 25 dB |
| Poziom hałasu (typowy) | 26 dB |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rozdzielczość natywna | 854 x 480 pikseli |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Technologia | LED |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Typ projektora | Mobilny |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 138 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 166 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 54 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 60000 h |
| Złącza wejścia | USB-C, USB (typ A), HDMI, Audio In (Bluetooth) |
| Złącza wyjścia | Audio-out (Bluetooth), Audio mini-jack 3,5 mm, USB (Typ A) Out |
| Złącze USB | Tak |
Opis
- WiFi
- Nie
- Kolor obudowy
- Czarno-srebrny (Black-silver)
- Pilot
- Tak
- Autofocus
- Nie
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 6.0 W
- Rozdzielczość natywna
- 854 x 480 pikseli
- Wyjście audio
- Tak
- Czytnik kart
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 166
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 54
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 138
- Maksymalne zużycie energii
- 35 W
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Złącza wejścia
- Audio In (Bluetooth)
HDMI
USB (typ A)
USB-C - Złącza wyjścia
- Audio-out (Bluetooth)
Audio mini-jack 3,5 mm
USB (Typ A) Out - Kontrast
- 120000 :1
- Typ projektora
- Mobilny
- Technologia
- LED
- Polskie menu ekranowe
- Tak
- Full HD
- Tak
- Tryb ekonomiczny
- Tak
- Liczba wyświetlanych kolorów
- 1070.0 mln
- Żywotność lampy w trybie standard
- 60000 h
- Systemy obrazu
- 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
- Minimalny rozmiar ekranu
- 24 cali
- Maksymalny rozmiar ekranu
- 100 cali
- Minimalna odległość projekcji
- 0.64 m
- Maksymalna odległość projekcji
- 2.66 m
- Minimalne zużycie energii
- 0.5 W
- Poziom hałasu (typowy)
- 26 dB
- Poziom hałasu (maksymalny)
- 25 dB
- Wbudowany głośnik
- Tak
- Złącze USB
- Tak
- Futerał
- Tak
- Zabezpieczenie Kensington
- Nie
- Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone
- -40°/+40°
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907022063
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także