Projektor ViewSonic LSD400HD FHD 4000ANSI 2xHDMI USB RS232
Projektor ViewSonic LSD400HD FHD 4000ANSI 2xHDMI USB RS232 Projektor ViewSonic LSD400HD FHD 4000ANSI 2xHDMI USB RS232 to projektor marki VIEWSONIC EUROPE o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor ViewSonic LSD400HD FHD 4000ANSI 2xHDMI USB RS232
Projektor ViewSonic LSD400HD FHD 4000ANSI 2xHDMI USB RS232 to projektor marki VIEWSONIC EUROPE o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Kluczowe cechy
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD). Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080 pikseli. Systemy obrazu: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p. Złącza wejścia: HDMI x2, RS-232, USB (typ A).
Specyfikacja techniczna
| Jasność w trybie normalnym | 4000 ANSI |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast | 3000000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -30°/+30° |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 10.76 m |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 0.98 m |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 30 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 15.0 W |
| Pilot | Tak |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Technologia | Laserowa |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Waga netto (kg) | 3.000 |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 216 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 286 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 129 |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Złącza wejścia | HDMI x2, RS-232, USB (typ A) |
| Złącza wyjścia | Audio Out, USB (Typ A) Out |
| Złącze USB | Tak |
Opis
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Waga netto (kg)
- 3.000
- Pilot
- Tak
- Zoom optyczny
- 1.1 x
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 15.0 W
- Rozdzielczość natywna
- 1920 x 1080 pikseli
- Wyjście audio
- Tak
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 286
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 129
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 216
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Złącza wejścia
- HDMI x2
RS-232
USB (typ A) - Złącza wyjścia
- Audio Out
USB (Typ A) Out - Kontrast
- 3000000 :1
- Typ projektora
- Biznesowy
- Technologia
- Laserowa
- Polskie menu ekranowe
- Tak
- Tryb ekonomiczny
- Tak
- Jasność w trybie normalnym
- 4000 ANSI
- Liczba wyświetlanych kolorów
- 1070.0 mln
- Systemy obrazu
- 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p
- Minimalny rozmiar ekranu
- 30 cali
- Maksymalny rozmiar ekranu
- 300 cali
- Minimalna odległość projekcji
- 0.98 m
- Maksymalna odległość projekcji
- 10.76 m
- Minimalne zużycie energii
- 0.5 W
- Wbudowany głośnik
- Tak
- Złącze USB
- Tak
- Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone
- -30°/+30°
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907034127
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także