Projektor Optoma UHZ35 DLP 4K UHD 3500ANSI 500000:1 2xHDMI RJ45 RS232 USB
5 723,00 zł
Brutto
Projektor Optoma UHZ35 DLP 4K UHD 3500ANSI 500000:1 2xHDMI RJ45 RS232 USB Projektor Optoma UHZ35 DLP 4K UHD 3500ANSI 500000:1 2xHDMI RJ45 RS232 USB to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor Optoma UHZ35 DLP 4K UHD 3500ANSI 500000:1 2xHDMI RJ45 RS232 USB
Projektor Optoma UHZ35 DLP 4K UHD 3500ANSI 500000:1 2xHDMI RJ45 RS232 USB to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
3840 x 2160 pikseli
Rozdzielczość natywna
DLP
Technologia
500000 :1
Kontrast
Biały (White)
Kolor obudowy
Kluczowe cechy
Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160 pikseli. Złącza wyjścia: Audio mini-jack 3,5 mm, USB (Typ A) Out.
Specyfikacja techniczna
| Jasność w trybie normalnym | 3500 ANSI |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast | 500000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -30°/+30° |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1.1 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 9.40 m |
| Maksymalne zużycie energii | 185 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 303 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.30 m |
| Minimalne zużycie energii | 126.0 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 26 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 15.0 W |
| Pilot | Tak |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 35 dB |
| Poziom hałasu (typowy) | 28 dB |
| Rozdzielczość natywna | 3840 x 2160 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Technologia | DLP |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 216 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 274 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 114 |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Zoom optyczny | 1.6 x |
| Żywotność lampy w trybie standard | 30000 h |
| Złącza wejścia | HDMI x2 |
| Złącza wyjścia | Audio mini-jack 3,5 mm, USB (Typ A) Out |
| Złącze USB | Tak |
E9PD7LD01EZ21
1 Przedmiot
Opis
- WiFi
- Nie
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Pilot
- Tak
- Zoom optyczny
- 1.6 x
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 15.0 W
- Rozdzielczość natywna
- 3840 x 2160 pikseli
- Wyjście audio
- Tak
- Czytnik kart
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 274
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 114
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 216
- Maksymalne zużycie energii
- 185 W
- Złącza wejścia
- HDMI x2
- Złącza wyjścia
- Audio mini-jack 3,5 mm
USB (Typ A) Out - Kontrast
- 500000 :1
- Typ projektora
- Kino domowe
- Technologia
- DLP
- Polskie menu ekranowe
- Tak
- Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu
- 16:9
- Jasność w trybie normalnym
- 3500 ANSI
- Liczba wyświetlanych kolorów
- 1.1 mln
- Żywotność lampy w trybie standard
- 30000 h
- Minimalny rozmiar ekranu
- 26 cali
- Maksymalny rozmiar ekranu
- 303 cali
- Minimalna odległość projekcji
- 1.30 m
- Maksymalna odległość projekcji
- 9.40 m
- Minimalne zużycie energii
- 126.0 W
- Poziom hałasu (typowy)
- 28 dB
- Poziom hałasu (maksymalny)
- 35 dB
- Wbudowany głośnik
- Tak
- Złącze USB
- Tak
- Futerał
- Nie
- Zabezpieczenie Kensington
- Tak
- Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone
- -30°/+30°
Specyficzne kody
- EAN13
- 5055387668898
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także