Projektor BenQ MH560 DLP FHD 3800ANSI 20 000:1 VGA 2xHDMI USB MiniUSB-B
Projektor BenQ MH560 DLP FHD 3800ANSI 20 000:1 VGA 2xHDMI USB MiniUSB-B Projektor BenQ MH560 DLP FHD 3800ANSI 20 000:1 VGA 2xHDMI USB MiniUSB-B to projektor o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor BenQ MH560 DLP FHD 3800ANSI 20 000:1 VGA 2xHDMI USB MiniUSB-B
Projektor BenQ MH560 DLP FHD 3800ANSI 20 000:1 VGA 2xHDMI USB MiniUSB-B to projektor o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Kluczowe cechy
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080 pikseli. Złącza wejścia: S-VIDEO, HDMI x2, RS-232, Audio mini-jack 3,5 mm, D-Sub, USB (typ A), USB (mini B), RCA. Złącza wyjścia: Audio mini-jack 3,5 mm, D-Sub Out.
Specyfikacja techniczna
| Full HD | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 3800 ANSI |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast | 20000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 107.0 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 1.64 m |
| Maksymalne zużycie energii | 250 W |
| Minimalna odległość projekcji | 1.49 m |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.0 W |
| Pilot | Tak |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 29 dB |
| Poziom hałasu (typowy) | 34 dB |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Technologia | DLP |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 221 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 296 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 120 |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard | 6000 h |
| Złącza wejścia | S-VIDEO, HDMI x2, RS-232, Audio mini-jack 3,5 mm, D-Sub, USB (typ A), USB (mini B), RCA |
| Złącza wyjścia | Audio mini-jack 3,5 mm, D-Sub Out |
| Złącze USB | Tak |
Opis
- WiFi
- Nie
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Pilot
- Tak
- Zoom optyczny
- 1.1 x
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 10.0 W
- Rozdzielczość natywna
- 1920 x 1080 pikseli
- Wyjście audio
- Tak
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 296
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 120
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 221
- Maksymalne zużycie energii
- 250 W
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Złącza wejścia
- Audio mini-jack 3,5 mm
D-Sub
HDMI x2
RCA
RS-232
S-VIDEO
USB (mini B)
USB (typ A) - Złącza wyjścia
- Audio mini-jack 3,5 mm
D-Sub Out - Kontrast
- 20000 :1
- Typ projektora
- Biznesowy
- Technologia
- DLP
- Polskie menu ekranowe
- Tak
- Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu
- 16:9
- Full HD
- Tak
- Tryb ekonomiczny
- Tak
- Jasność w trybie normalnym
- 3800 ANSI
- Liczba wyświetlanych kolorów
- 107.0 mln
- Żywotność lampy w trybie standard
- 6000 h
- Żywotność lampy w trybie ekonomicznym
- 10000 h
- Minimalna odległość projekcji
- 1.49 m
- Maksymalna odległość projekcji
- 1.64 m
- Poziom hałasu (typowy)
- 34 dB
- Poziom hałasu (maksymalny)
- 29 dB
- Wbudowany głośnik
- Tak
- Złącze USB
- Tak
- Futerał
- Nie
- Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone
- -40°/+40°
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755084232
16 innych produktów w tej samej kategorii: