Projektor Optoma PH31 DLP FHD 2700ANSI 250000:1 HDMI USB
1 453,99 zł
Brutto
Projektor Optoma PH31 DLP FHD 2700ANSI 250000:1 HDMI USB Projektor Optoma PH31 DLP FHD 2700ANSI 250000:1 HDMI USB to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej. 1920 x 1080 pikseli.
Projektor Optoma PH31 DLP FHD 2700ANSI 250000:1 HDMI USB
Projektor Optoma PH31 DLP FHD 2700ANSI 250000:1 HDMI USB to projektor. Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
1920 x 1080 pikseli
Rozdzielczość natywna
DLP
Technologia
250000 :1
Kontrast
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Kluczowe cechy
Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080 pikseli. Złącza wyjścia: USB (Typ A) Out, Audio mini-jack 3,5 mm.
Specyfikacja techniczna
| Full HD | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 2700 ANSI |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast | 250000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -25°/+25° |
| Maksymalna odległość projekcji | 5.47 m |
| Maksymalne zużycie energii | 140 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 150 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.99 m |
| Minimalne zużycie energii | 68.0 W |
| Minimalny rozmiar ekranu | 60 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 5.0 W |
| Pilot | Tak |
| Poziom hałasu (maksymalny) | 32 dB |
| Poziom hałasu (typowy) | 30 dB |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Technologia | DLP |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Waga netto (kg) | 2.200 |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Współczynnik projekcji | 1.65 :1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 215 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 238 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 130 |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Żywotność lampy w trybie standard | 30000 h |
| Złącza wejścia | HDMI |
| Złącza wyjścia | USB (Typ A) Out, Audio mini-jack 3,5 mm |
| Złącze USB | Tak |
E3PB001E111
5 Przedmioty
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Waga netto (kg)
- 2.200
- Pilot
- Tak
- Zoom optyczny
- 1.1 x
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 5.0 W
- Rozdzielczość natywna
- 1920 x 1080 pikseli
- Wyjście audio
- Tak
- Czytnik kart
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 238
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 130
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 215
- Maksymalne zużycie energii
- 140 W
- Złącza wejścia
- HDMI
- Złącza wyjścia
- Audio mini-jack 3,5 mm
USB (Typ A) Out - Kontrast
- 250000 :1
- Typ projektora
- Kino domowe
- Technologia
- DLP
- Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu
- 16:9
- Full HD
- Tak
- Jasność w trybie normalnym
- 2700 ANSI
- Żywotność lampy w trybie standard
- 30000 h
- Minimalny rozmiar ekranu
- 60 cali
- Maksymalny rozmiar ekranu
- 150 cali
- Minimalna odległość projekcji
- 1.99 m
- Maksymalna odległość projekcji
- 5.47 m
- Minimalne zużycie energii
- 68.0 W
- Poziom hałasu (typowy)
- 30 dB
- Poziom hałasu (maksymalny)
- 32 dB
- Wbudowany głośnik
- Tak
- Złącze USB
- Tak
- Futerał
- Nie
- Zabezpieczenie Kensington
- Tak
- Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone
- -25°/+25°
- Współczynnik projekcji
- 1.65 :1
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także