Projektor ViewSonic LSC601WU Laser WXUGA 6000AL 2xHDMI USB RJ45 RS232
Projektor ViewSonic LSC601WU Laser WXUGA 6000AL 2xHDMI USB RJ45 RS232 Projektor ViewSonic LSC601WU Laser WXUGA 6000AL 2xHDMI USB RJ45 RS232 to projektor marki VIEWSONIC EUROPE o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Projektor ViewSonic LSC601WU Laser WXUGA 6000AL 2xHDMI USB RJ45 RS232
Projektor ViewSonic LSC601WU Laser WXUGA 6000AL 2xHDMI USB RJ45 RS232 to projektor marki VIEWSONIC EUROPE o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Wyświetla obraz na dużym ekranie do prezentacji i rozrywki domowej.
Kluczowe cechy
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD). Rozdzielczość natywna: 1920 x 1200 pikseli. Systemy obrazu: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p. Złącza wejścia: HDMI x2, Audio mini-jack 3,5 mm, USB (typ A), Component, HDBaseT.
Specyfikacja techniczna
| Jasność w trybie normalnym | 6000 ANSI |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast | 3000000 :1 |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -30°/+30° |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Maksymalna odległość projekcji | 11.37 m |
| Maksymalne zużycie energii | 330 W |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 0.70 m |
| Minimalny rozmiar ekranu | 30 cali |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 16.0 W |
| Pilot | Tak |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Poziom hałasu (typowy) | 35 dB |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1200 pikseli |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Technologia | Laserowa |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 358 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 105 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 137 |
| Zoom optyczny | 1.6 x |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 30000 h |
| Żywotność lampy w trybie standard | 20000 h |
| Złącza wejścia | HDMI x2, Audio mini-jack 3,5 mm, USB (typ A), Component, HDBaseT |
| Złącza wyjścia | Audio mini-jack 3,5 mm, USB (Typ A) Out, Monitor |
| Złącze USB | Tak |
Opis
- WiFi
- Nie
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Pilot
- Tak
- Zoom optyczny
- 1.6 x
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 16.0 W
- Rozdzielczość natywna
- 1920 x 1200 pikseli
- Wyjście audio
- Tak
- Czytnik kart
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 105
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 137
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 358
- Maksymalne zużycie energii
- 330 W
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Złącza wejścia
- Audio mini-jack 3,5 mm
Component
HDBaseT
HDMI x2
USB (typ A) - Złącza wyjścia
- Audio mini-jack 3,5 mm
Monitor
USB (Typ A) Out - Kontrast
- 3000000 :1
- Typ projektora
- Kino domowe
- Technologia
- Laserowa
- Polskie menu ekranowe
- Tak
- Tryb ekonomiczny
- Tak
- Jasność w trybie normalnym
- 6000 ANSI
- Liczba wyświetlanych kolorów
- 1070.0 mln
- Żywotność lampy w trybie standard
- 20000 h
- Żywotność lampy w trybie ekonomicznym
- 30000 h
- Systemy obrazu
- 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p
- Minimalny rozmiar ekranu
- 30 cali
- Maksymalny rozmiar ekranu
- 300 cali
- Minimalna odległość projekcji
- 0.70 m
- Maksymalna odległość projekcji
- 11.37 m
- Poziom hałasu (typowy)
- 35 dB
- Wbudowany głośnik
- Tak
- Złącze USB
- Tak
- Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone
- -30°/+30°
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907029284
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także