Zasilacz MSI MEG Ai1600T PCIE5 1600W 135mm 80plus Platinum aPFC
Zasilacz MSI MEG Ai1600T PCIE5 1600W 135mm 80plus Platinum aPFC Zasilacz MSI MEG Ai1600T PCIE5 1600W 135mm 80plus Platinum aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz MSI MEG Ai1600T PCIE5 1600W 135mm 80plus Platinum aPFC
Zasilacz MSI MEG Ai1600T PCIE5 1600W 135mm 80plus Platinum aPFC to zasilacz komputerowy o mocy 1600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: 80 PLUS Platinum. Natężenia zasilacza: +5V (A) 22, +3.3V (A) 22, +12V (A) 133,3, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Wtyczka zasilania: SATA x 8, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, 6-pin PEG x 1, PCI-E 6+2 pin x 9, PCI-E 5.1 (16-pin) x2, Molex Peripheral x 8.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | 80 PLUS Platinum |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maks. głośność | 20.0 dB |
| Maksymalna moc zasilacza | 1600 W |
| Modularność | modularny |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 22, +3.3V (A) 22, +12V (A) 133,3, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3 |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Średnica wentylatora | 135 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | SATA x 8, EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2, 6-pin PEG x 1, PCI-E 6+2 pin x 9, PCI-E 5.1 (16-pin) x2, Molex Peripheral x 8 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 190 x 150 x 86 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 190 x 150 x 86
- Opakowanie
- BOX
- Zabezpieczenia
- NLO (No-Load Operation)
OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem - Certyfikat
- 80 PLUS Platinum
- Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 1600 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Średnica wentylatora
- 135 mm
- Wtyczka zasilania
- 6-pin PEG x 1
EPS12V 8 pin (4+4 pin) x 2
Molex Peripheral x 8
PCI-E 5.1 (16-pin) x2
PCI-E 6+2 pin x 9
SATA x 8 - Modularność
- modularny
- Natężenia zasilacza
- +5V (A) 22, +3.3V (A) 22, +12V (A) 133,3, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 3
- Maks. głośność
- 20.0 dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377238830
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także