Drukarka laserowa Brother HL-L2442DW (HLL2442DWYJ1)
Drukarka laserowa Brother HL-L2442DW (HLL2442DWYJ1) Drukarka laserowa Brother HL-L2442DW (HLL2442DWYJ1) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Drukarka laserowa Brother HL-L2442DW (HLL2442DWYJ1)
Drukarka laserowa Brother HL-L2442DW (HLL2442DWYJ1) to drukarka laserowa monochromatyczna. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów czarno-białych.
Kluczowe cechy
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0, WiFi 802.11a/b/g/n. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Executive, B5 JIS, B5 ISO, B6 JIS, A4 Short, 16K, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, Monarch. Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa: Szczelina do ręcznego podawania papieru. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 2500 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 8.5 s |
| Duplex | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi 802.11a/b/g/n |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 230 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 250 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 440 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Executive, B5 JIS, B5 ISO, B6 JIS, A4 Short, 16K, Koperta COM10, Koperta DL, Koperta C5, Monarch |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 64.00 |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentówPodawa | Szczelina do ręcznego podawania papieru |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 250 arkuszy |
| Poziom hałasu | 48.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 30.0 stron/min |
| Rodzina | HL |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 360 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 356 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 183 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
Linux (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
WiFi 802.11a/b/g/n
TN2590XL
A4
A4 Short
A5
A6
B5 ISO
B5 JIS
B6 JIS
Executive
Koperta C5
Koperta COM10
Koperta DL
Letter
Monarch
Specyficzne kody
- EAN13
- 4977766831215
13 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także