HyperX Mysz Pulsefire Haste 2 Mini biała - 7D389AA
HyperX Mysz Pulsefire Haste 2 Mini biała - 7D389AA HyperX Mysz Pulsefire Haste 2 Mini biała - 7D389AA to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. HyperX Pulsefire Haste 2 Mini.
HyperX Mysz Pulsefire Haste 2 Mini biała - 7D389AA
HyperX Mysz Pulsefire Haste 2 Mini biała - 7D389AA to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs: USB, Bluetooth, USB-C. Model: HyperX Pulsefire Haste 2 Mini. Wymiary: 12,4 x 6,7 x 3,8 cm.
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 1.8m |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB, Bluetooth, USB-C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | HyperX Pulsefire Haste 2 Mini |
| Podświetlenie | Tak, RGB |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 26000dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 400dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 59g |
| Wymiary | 12,4 x 6,7 x 3,8 cm |
| Zasilanie (lista) | Akumulator wbudowany |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 6
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
USB
USB-C - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 400dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 26000dpi
- Podświetlenie
- RGB
Tak - Zasilanie (lista)
- Akumulator wbudowany
- Wymiary
- 12,4 x 6,7 x 3,8 cm
- Waga
- 59g
- Model
- HyperX Pulsefire Haste 2 Mini
- Długość przewodu
- 1.8m
Specyficzne kody
- EAN13
- 197192120224
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także