Monitor Asus 21,45" VP227HF Eye Care Gaming Monitor VA FHD 100Hz VGA HDMI
Monitor Asus 21,45" VP227HF Eye Care Gaming Monitor VA FHD 100Hz VGA HDMI Monitor Asus 21,45" VP227HF Eye Care Gaming Monitor VA FHD 100Hz VGA HDMI to monitor LCD z ekranem 21.15 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 21,45" VP227HF Eye Care Gaming Monitor VA FHD 100Hz VGA HDMI
Monitor Asus 21,45" VP227HF Eye Care Gaming Monitor VA FHD 100Hz VGA HDMI to monitor LCD z ekranem 21.15 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): VGA: 48~76 | HDMI: 48~100. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): VGA: 30~85 | HDMI: 30~115. Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, D-SUB. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Karta gwarancyjna, Kabel HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | VGA: 48~76 | HDMI: 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | VGA: 30~85 | HDMI: 30~115 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 9.97 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 21.15 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rodzina | Eye Care Gaming Monitor |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.30 |
| Waga brutto (kg) | 4.100 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.60 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.249 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 492,7 x 291,3 x 57,5 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 492,7 x 363,8 x 204,4 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Karta gwarancyjna, Kabel HDMI |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, D-SUB |
Opis
Kabel zasilający
Karta gwarancyjna
Szybki przewodnik
HDMI
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe
Energy Star
FSC MIX
TCO
TUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387948576
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także