Monitor Asus 27" VU279CFE-M Eye Care Gaming Monitor HDMI USB-C Oat Milk
Monitor Asus 27" VU279CFE-M Eye Care Gaming Monitor HDMI USB-C Oat Milk Monitor Asus 27" VU279CFE-M Eye Care Gaming Monitor HDMI USB-C Oat Milk to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 27" VU279CFE-M Eye Care Gaming Monitor HDMI USB-C Oat Milk
Monitor Asus 27" VU279CFE-M Eye Care Gaming Monitor HDMI USB-C Oat Milk to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI, Kensington Lock, USB Type-C, Wyjście słuchawkowe. Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, USB-C, zasilający), Imbus, przewodnik, gwarancja.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30~109 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | C |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 14.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.30 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.80 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.311 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 611 x 363 x 46 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 611 x 434~484 x 202 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, USB-C, zasilający), Imbus, przewodnik, gwarancja |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | HDMI, Kensington Lock, USB Type-C, Wyjście słuchawkowe |
Opis
Kable (HDMI, USB-C, zasilający)
Kensington Lock
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe
Energy Star
FSC MIX
TCO
TUV Flicker-free
TUV Low Blue Light
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387342183
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także